Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna1 » Instrumenty okulistyczne2 » Oftalmoskopy pośrednie

Oftalmoskopy pośrednie

Oftalmoskopy pośrednie OPTYMALNE DZIAŁANIE I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Instrumenty okulistyczne HEINE ustanawiają punkt odniesienia dla oceny jakości optyki instrumentów stosowanych podczas badania oka. Najwyższa precyzja i jakość obrazu są najważniejszymi kryteriami w ocenie instrumentów okulistycznych. Z tego powodu właśnie, HEINE przywiązuje tak ogromną wagę do optycznej jakości wszystkich części systemów optycznych w instrumentach okulistycznych, a szczególnie do jakości soczewek, lusterek i żarówek.
Szczególne dostosowanie, w szerokim zakresie funkcji, instrumentów HEINE do potrzeb użytkowników przyczynia się do postawienia właściwego rozpoznania klinicznego.
Zsynchronizowana regulacja konwergencji i paralaksy - opatentowana przez HEINE zsynchronizowana regulacja zarówno konwergencji jak i paralaksy przynosi szczególną korzyść: odpowiednie zbadanie pacjenta jest możliwe przy rozszerzonych źrenicach oraz przy nierozszerzonych źrenicach o średnicy nie mniejszej niż 1 mm. Stereoskopowe obrazy dna oka, o wysokiej jakości, uzyskane przy każdej szerokości źrenicy.
 
alt Zsynchronizowany System Regulacji Zbieżności i Paralaksy
Zaawansowany technologicznie, opatentowany system kontroli źrenic o małej i dużej średnicy umożliwia uzyskanie pełnej głębi przestrzennej w rozszerzonych źrenicach i pozwala na natychmiastowe dostosowanie systemu optycznego do wglądu przez źrenicę nawet o małej średnicy 1 mm, zapewniając przy tym w pełni podświetlony stereoskopowy widok.
  • Rozszerzona źrenica. W tym przypadku Zsynchronizowany System Regulacji Zbieżności i Paralaksy ustawia lewą i prawą ścieżkę obserwacji jak najdalej od siebie (z dużym kątem zbieżności) zapewniając doskonały widok stereoskopowy z dużą głębią percepcji. Oświetlająca wiązka automatycznie zostaje ustawiona najwyżej jak to możliwe względem ścieżki obserwacyjnej (tworząc wysoki kąt paralaksy). Ma to na celu maksymalizację oświetlenia i eliminację niepożądanych odblasków [ 01 ].
  • Źrenica nierozszerzona i widok obszarów peryferyjnych. W przypadku źrenic, które nie mogą być rozszerzone, badanie oftalmoskopowe z widokiem stereoskopowym i pełnym oświetleniem jest możliwe po dostosowaniu systemu optycznego [ 02 ]. Przez przesuwanie palcem specjalnej dźwigni, zlokalizowanej na dolnej ściance instrumentów serii OMEGA, kąt zbieżności pomiędzy obu ścieżkami obserwacyjnymi i kąt paralaksy (wobec ścieżki oświetlającej) mogą być zredukowane jednym ruchem palca. W rezultacie, obserwator otrzymuje dobrze oświetlony, doskonały widok stereoskopowy [ 03 ] nawet przez źrenicę o średnicy 1 mm. Podobny efekt można otrzymać w sytuacji klinicznej, gdy źrenica jest widoczna jako elipsa.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl