Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
Kategorie
Kontakt
  • PLUS ULTRA - Tomasz Sioda
    NIP: 778-014-57-16
  • E-mail:sklep@heinewet.pl
  • Telefon61 8203898
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 16.00
Strona główna1 » HEINE Optotechnik

HEINE Optotechnik

HEINE. QUALITY MADE IN GERMANY.

W 1946 roku Helmut A. Heine, nasz założyciel, rozpoczął firmę HEINE Optotechnik z jednym celem w głowie: budowania instrumentów diagnostycznych o najwyższej
jakości dostępnej na świecie. To było jego przekonanie, że najwyższej jakości instrumenty najlepiej wspierają służbę zdrowia umożliwiając wczesną i najbardziej dokładną diagnozę.

Od ponad 70 lat nasi klienci podzielają to przekonanie i posługują się instrumentami diagnostycznymi HEINE, które zapewniają precyzyjną diagnostykę, wyjątkową funkcjonalność i wieloletnią trwałość. Dzisiaj, jako światowy lider w dziedzinie podstawowych instrumentów diagnostycznych, z ponad 500 pracownikami, podtrzymujemy zasady, które legły u podstaw naszej firmy.

Jesteśmy nadal w 100% firmą rodziną dbającą o naszych pracowników, klientów i jakość naszych produktów. W dalszym ciągu rozwijamy i produkujemy instrumenty HEINE wyłącznie w naszych zakładach w Niemczech, gdzie łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie i kunszt z najnowocześniejszymi technologiami produkcyjnymi.
 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl